Dla uczniów nadal trwają letnie wakacje, a ja już zaczęłam nowy rok szkolny 🙂

Zapisałam się bowiem na studia podyplomowe!

Lubię uczyć się nowych rzeczy, a praca tutora aż się prosi o stały rozwój i podnoszenie kwalifikacji. Dlatego wybrałam roczne studia na kierunku "Neurodydaktyka z elementami tutoringu i mentoringu". Już zaczynam przerabiać pierwsze lekcje.

Rozwijam też dodatkowy projekt. Jeśli interesują was tematy okołomacierzyńskie, a szczególnie czas ciąży, porodu i połogu, zaglądnijcie na stronę kursu online "Jak zostać doulą", który przygotowujemy razem z przyjaciółką.

Doula to osoba, która oferuje wsparcie dotyczące właśnie tego pierwszego okresu rodzicielstwa.

Uczenie się nie jest zarezerwowane tylko dla okresu edukacji systemowej. Możemy stale podnosić swoje kompetencje, zmieniać zawody, rozwijać się i dokształcać. Szczególnie teraz, gdy dostęp do wiedzy mamy na wyciągnięcie ręki. A szkolenia online nie wymagają od nas nawet wychodzenia z domu!

Za chwilę wrzesień, pomału czas na myślenie o kolejnym roku szkolnym, zajęciach dodatkowych, kupowaniu zeszytów i innych przyborów. Niesamowicie szybko, jak zawsze pewnie, mijają te wakacje... Dni stają się krótsze, wieczory coraz szybciej otulają nas mrokiem. Powoli wracamy do codziennej rutyny.

Czy czujecie zapach nadchodzącej jesieni?

Podoba Ci się ta treść?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *